Władze spółki

Krystian Dejk

Prezes Zarządu

Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej projektów inwestycyjnych i budowlanych, od procesu nabycia nieruchomości po nadzór nad realizacją koncepcji Prima Park’ów.

Nadzoruje przestrzeń prawną i organizacyjną grupy Prima Park.

Krzysztof Kochanowski

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku prawo, Radca Prawny. Od 1997 r. związany z Kancelarią Radców Prawnych Misiewicz, Mosek i Partnerzy w Gdańsku (dawnej Biuro Prawników Lexim), w której od 2002 r. jest partnerem, w 2012 r. został powołany na funkcję Członka Zarządu. Wspólnik w spółkach Wzgórze Raduni, Gallina oraz BL Inwestycje. Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu w Marpol sp. z o.o. oraz Członka Rady Nadzorczej w GZ S.A., Gdańska Infrastruktura Społeczna sp. z o.o. oraz Nowe sp. z o.o.

Bartłomiej Węglewski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku filologia. Ukończył studia podyplomowe w zakresie rachunkowości jak również zarządzania finansami przedsiębiorstw. Posiada uprawnienia dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe, poświadczone przez Ministra Finansów. W latach 1999-2005 pełnił funkcję podinspektora a następnie inspektora W Wydziale Finansowym w Urzędzie Miasta Sopot. Równolegle w latach 1999-2000 był zatrudniony na stanowisku głównego księgowego w Fabory Poland Sp. z o.o. Od 2001 r. przez ponad 14 lat wspólnik w Biurze Rachunkowym Maximus.

Obecnie pełni funkcję dyrektora finansowego w Venska sp. z o.o. oraz Czarny Tulipan Konrad Węglewski. Członek Zarządu w EDULED sp. z o.o., Czarny Bez sp. z o.o., Rosiczka sp. z o.o. oraz Rady Nadzorczej Golab S.A.

Halina Kleba

Członek Rady Nadzorczej

Halina Kleba prowadzi działalność gospodarczą od 2002 r. Jest wspólnikiem w Admirał S.C. Pełni również funkcję Członka Rady Nadzorczej ADMIRAL BOATS S.A., notowanej na rynku NewConnect.